ویلا در استانبول

استانبول از جمله شهرهای زیبای ترکیه میباشد که  مورد استقبال اتباع خارجی بسیاری از کشورهای مختلف در دنیا برای خرید ملک واقع شده است.  اتباع خارجی بسیاری به دنبال راه های مختلف برای خرید ملک در استانبول میباشند همچنین میتوان گفت تاکنون استانبول از مورد توجه ترین شهرهای دنیا از نظر اتباع خارجی میباشد.

ویلا در استانبول، آپارتمان و زمین به طور چشمگیری توسط اتباع خارجی در ترکیه در حال خریداری میباشد به طوری که پیدا کردن یک رزیدنس خالی نیز در این شهر بسیار مشکل شده است. به منظور پاسخ گویی به تقاضای بالای خرید ملک، ساخت و ساز پروژه های جدید با سرعت قابل توجهی رو به افزایش میباشد.

سرمایه گذاری در پروژه های جدید توسط اتباع خارجی

خرید ویلا در استانبول | قوانین و قیمت ویلا در استانبول - زِن گروپ

ویلا در استانبول، همچنین آپارتمان و زمین های فروشی همواره مورد توجه و علاقه ی سرمایه گذاران خارجی در ترکیه واقع شده است. با افزایش میزان تقاضا قیمت ها نیز در بازار املاک دستخوش تغییر و رشد فراوانی شده است. اتباع خارجی و سرمایه گذاران بسیاری به منظور اخذ اقامت و شهروندی ترکیه اقدام به خرید ویلا، آپارتمان و زمین در ترکیه کرده اند.

هنگامی که از سرمایه گذاران خارجی در ترکیه یاد میشود، نه تنها خاورمیانه بلکه روسیه و دیگر کشورهای اروپایی نیز به یاد می آیند. استانبول فاکتور مهم و تاثیرگذاری در رشد بالای تقاضای سرمایه گذاران خارجی برای خرید ملک در ترکیه میباشد، میتوان گفت تاکنون اکثر پروژه های استانبول مد نظر اتباع خارجی واقع شده و تمایل بسیاری به سرمایه گذاری و خرید در این پروژه ها دارند. اگر مایل به خرید ویلا در استانبول میباشید حتما از وبسایت رسمی https://www.melares.com/fa/villa-for-sale-in-turkey بازدید کنید.